Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Najdziwniejsze zawody świata

› Gospodarka› Praca i szkolenia ponad rok temu    12.06.2016
Redakcja
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A

Możesz grzać zawodowo łóżko albo zostać testerem zjeżdżalni. Oto kilka bardzo dziwnych zawodów. Niektóre z nich możesz wykonywać w Polsce.

1. Niania pandy wielkiej

Takie stanowisko oferuje Chińskie Centrum Badań Pandy Wielkiej w Ya'an. Do głównych zadań osób pracujących jako niania pandy wielkiej należy tulenie, głaskanie, przytulanie tych nowonarodzonych zwierząt.

2. Tester zjeżdżalni wodnych

To profesja idealna dla miłośników wody, aquaparków, dobrej zabawy i adrenaliny.

3. Instruktor surfingu dla psów

Skoro ludzie mogę surfować to dlaczego także psy nie miałyby spróbować sił w tym sporcie? Właśnie z myślą o czworonożnych pupilach narodził się pomysł na tę profesję. Specjalnie wyszkoleni instruktorzy uczą psy pływania na desce surfingowej.

4. Doula

To zawód typowo kobiecy. Jest to osoba, która zapewnia wsparcie podczas porodu. Doula asystuje w ciąży, wspiera emocjonalnie i udziela informacji. Aby podjąć tego typu pracę należy mieć odpowiednie wykształcenie, a także doświadczenie w macierzyństwie.

5. Tester karmy dla zwierząt

Podobnie jak żywność dla ludzi, karma dla psów czy kotów musi spełniać najwyższe standardy. Niestety zwierzęta nie są w stanie powiedzieć czy pożywienie im smakowało, dlatego ludzie muszą je w tym wyręczyć. Testerzy najpierw wąchają, potem próbują karmę dla zwierząt, a następnie wyrażają swoje opinie.

6. Ogrzewacz łóżek

Większość ludzi, zwłaszcza w zimne wieczory, chce aby czekało na nich cieplutkie łóżko. Niektóre hotele, wychodząc naprzeciw swoim klientom, zatrudniają ogrzewaczy łóżek. Ich praca polega na leżeniu w łóżku i nagrzewaniu go ciepłotą własnego ciała

7. Tester chrupkości chipsów

Reprezentanci tej „profesji” dbają o to, aby ten słony przysmak był odpowiednio kruchy, a co za tym idzie- sprawiają, że po chipsy sięga tak wiele osób.

8. Masturbator zwierząt

Nasienie zwierząt jest potrzebne do badań oraz do inseminacji. Aby je pobrać można korzystać z sondy, sztucznej pochwy bądź zrobić to ręcznie, co właśnie jest zadaniem masturbatora zwierząt.

9. Syrena

Taką pracę można wykonywać w jednym z kasyn w Las Vegas- Silvertone Casino Lodge. Mieści się tam ogromne akwarium, w którym pływają kobiety udające syreny.

10. Projektant sukienek dla lalek Barbie

Małe klientki są bardzo wymagające, dlatego projektanci strojów dla lalek Barbie mają nie łatwe zadanie. Muszą dbać o to, aby sukienki były kolorowe, starannie wykonane oraz zgodne z najnowszymi trendami mody.

11. Upychacz pasażerów

Tę profesję wymyślili Japończycy. Upychacze pracują najczęściej na stacjach metra lub kolei naziemnej. Udowadniają oni, że do pociągu może wejść dużo więcej osób niż nam się wydaje. Ich zadaniem jest pilnowanie, aby w zamykających się drzwiach nie utknęły osoby lub przedmioty, upychanie pasażerów, aż do zamknięcia się drzwi oraz odciąganie osób, które nie zmieszczą się do wagonu. 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ cx
ponad rok temu 1
Zdecyduje się na zawód numer 8 mój faworyt a wasz ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji