Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jarocińska „Dwójka” Szkołą Myślenia Pozytywnego

› Aktualności ponad rok temu    23.10.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

W Szkole Podstawowej nr 2 w Jarocinie odbyło się szkolenie w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego.

 

Zadedykowane zostało nauczycielom, pracownikom poradni psychologiczno – pedagogicznej oraz rodzicom w ramach projektu "Myślę pozytywnie 2019".

 

Program szkolenia obejmował zagadnienia dotyczące m.in. pozyskiwania środków na rzecz profilaktyki zdrowia psychicznego, a także tworzenia Klubów Liderów Myślenia Pozytywnego w szkołach.

 

Projekt „Myślę pozytywnie 2019” realizowany przez Instytut Edukacji Pozytywnej jest prowadzony dzięki współfinansowaniu ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016 – 2020 przekazanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

Udział w tegorocznym szkoleniu, które było wyróżnieniem dla szczególnie zaangażowanej placówki, to kontynuacja działań „Dwójki” na rzecz zdrowia psychicznego uczniów.

 


ZOBACZ TEŻ - NIEZWYKŁE ODKRYCIE W NOWYM MIEŚCIE NAD WARTĄ

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!