Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bardzo dobra wiadomość dla jarocińskich szkół. Zobacz których?

ponad rok temu    29.09.2019
Anna Konieczna
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

To było wyzwanie, ale podjęli je, postarali się i… wygrali. Uczestników konkursu było ponad 1.600. Zgłosili się z całego kraju. Przyznano 764 nagrody. Wśród nich dwie trafiły do gminy Jarocin. Jak oni to zrobili?

 

 

Udział w konkursie #OSEWyzwanie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić, to zgłoszenie do projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej i programu „mLegitymacja szkolna”.

 

 

[te przedszkolaki wiedzą, jak ratować życie - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Dodatkowo, placówka mogła przysłać przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pod hasłem „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się do programów OSE Hero oraz CodeWeek.

 

 

W rezultacie w zmaganiach wzięło udział 1.606 szkół z całego kraju. Przyznano 764 nagrody - mobilne pracownie komputerowe, dzięki którym szkoły mogą prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.

 

 

[spełniły sie dziecięce marzenia, dpostali to, na co tak długo czekali - więcej szczegółów na ten temat TUTAJ]

 

 

Dwie takie pracownie z 16 laptopami trafiły do gminy Jarocin, zdobyły je: jarocińskiej Szkoły Podstawowej nr 3 oraz do Zespołowi Szkół z Wilkowyi.

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Powiązane

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Czytelnik
ponad rok temu 3
Brawo dla Pana Kaźmierczaka i pracownikow urzedu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marek
ponad rok temu ocena: 100%  2
Gratulacje dla wyróżnionych szkół.O ile wiem Golina jeszcze sporo musi popracować by coś wygrać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bbb
ponad rok temu 1
A w Golinie za darmo nie będą się trudzić? Czy może złożyli zgłoszenia po terminie? Czy może nie zakwalifikowali się? Ciekawe.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji